| PshihopaticKid a întrebat:

As vrea sa-mi fac profilul de facebook privat, adica sa-l vada numai prietenii pe care ii am in lista pentru ca este o persona care tot isi face diferite conturi si-mi da cereri, imi fura poza de profil(desi este setat sa o vad doar eu)si nu mai stiu cum sa scap de ea sad

1 răspuns:
| AndreyFsk a răspuns:

Ai în dreapta sus în bară o săgeată orientată în jos, dai click -> setări -> și îți va apărea ceva în genul ăsta, și vezi unde este „Cine poate să îmi vadă lucrurile? ", acolo dai și selectezi ce vrei tu. happy Multă baftă. Fundă?