| Terminator97 a întrebat:

Hei TPU as vrea sa-mi spuneti niste editoare video gratuite, dar sa fie si avansate, gen Wondershare sau Sony Vegas. Funda garantat celui mai bun raspuns!

8 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ca astea si gratuite, nu dar bun si gratis, dar cam greoi e asta:
http://www.softpedia.com/......itor.shtml

| Terminator97 explică (pentru horia2012):

Aaah, am uitat sa zic; am deja VSDC si Movie Maker(movie maker nu e prea bun). Dar as vrea altceva decat VSDC. Te rog frumos! happy

| horia2012 a răspuns (pentru Terminator97):

Ce movie maker, cel simplu sau Live Movie Maker? Ce windows ai?

| Terminator97 explică (pentru horia2012):

Pe cel simplu il am, impreuna cu windows 8.1

| horia2012 a răspuns (pentru Terminator97):

Si eu tot 8.1 am, asa ca du-te aici si descarca Live Essential. Ai 2 variante 2011 are update-uri incluse (in caz ca nu faci update la Windows), 2012 e fara update-uri. Ca sa functioneze bine (in special la randare trebuie sa ai ultimul driver video instalat).
http://techylab.com/......installer/
La instalare, debifezi toate celelalte programe si lasi numai Photo Galery si Movie maker. Poti sa descarci amandoua sa vezi care functioneaza cel mai bine. Eu am 2012.

| gelu1970 a răspuns:

Daca tot stii de wondershare si Sony vegas de ce nu instalezi unul din ele?

| Terminator97 explică (pentru gelu1970):

Nu vezi ca vreau programe gratuite? wondershare l-am inccercat doar ca comodo zice ca are virusi >sad

| gelu1970 a răspuns (pentru Terminator97):

Comodo si oricare program similar o sa recunoasca un crack sau patch ca si un virus. Aceste programe merg contra pirateriei. Ca nu stii sa instalezi si sa activezi vegas sau wondershare e altceva. Cere ajutor si vei primi. Cele free sunt bune dar nu fac niciodata ceea ce face unul din cele de plata. Bafta.