| kamra2013 a întrebat:

mi-am luat Sony vegas pro 9 si as vrea sa redimensionez un video pe un alt video
Adica.Cum face Satana filmez in joc si pe mine si apoi sa ma pun intr-un colt.Un raspuns rapid va roooog

1 răspuns:
| KingSouth a răspuns:

Din cate am inteles eu tu cam vrei sa combini videoclipurile unu intraltul sau ma insel? Taie. / Decupeaza (CUT) DIN Videclipul celalt si pune pe videoclipul care vrei sa pui acea parte. portiune de video sau mai poti face asta cu un copy paste. Funda?love struck