| Andreeeeeeeeeeeeeea a întrebat:

Hei, TPU! Azi e ziua mea si am primit cadou de la parinti un laptop Lenovo G505. As vrea sa-i instalez windows 2007 pe el (versiunea 64 biti), dar nu ma prea descurc... Imi poate spune cineva pasii ca sa instalez windows-ul? Dau funda, ca de obicei! happy :*

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

La multi ani!
cred ca te referi la windows 7. uite un tutorial pentru windows vista insa se aplica si la 7 http://videotutorial.ro/......ial-video/

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. la multi ani!
2. nu am auzit niciodata de windows 2007.
3. daca nu te descuric la windows sigur o sa fie o varza acolo cand o sa reusesti. mai bine cheama pe cineva care are experienta, ii dai odata 40-50 lei si ai scapat.

| daniellllaaaa a răspuns:

Habar nu am sad... dar iti urez La multi ani si sa ai tot ce iti doresti! happy :*winking