| andra410 a întrebat:

Am un laptop Lenovo G505. Am windows 8.1 cu licenta. L.am cumparat de mai putin de un an (l-am trimis o data la garantie) iar dupa ce windows.ul isi da update.uri ecranul laptopului nu se mai aprinde. Ma poate ajuta cineva cu un sfat? Multumesc!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă nu te rezolvă cei de la service, încearcă să-l schimbi.
Înainte de asta, vezi dacă nu reușești să-l „restaurezi" cu ajutorul partiției (sau utilitarului) de recovery.

| K0sti a răspuns:

Pai cine te pune sa dai update-uri?

| andra410 explică:

Windowsul le da automat. Nu am de ales.

| zmentaaaaaa a răspuns:

Lasa-l sa se descarce si dupa 7 zile baga-l la incarcat