| Doodleskull a întrebat:

Hei TPU care e problema daca pornesc calculatorul mereu in safe mode cu conexiune la net?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Nu este nici o problema. Doar ca nu te vei mai putea bucura de toate privilegile care ti le ofera windowsul (ex: o sa ai rezolutie mica si probabil imposibilitatea de a instala programe -dar asta nu stiu sigur).

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În safe mode ești foarte limitat. Driverele nu rulează deci nu poți folosi accelerarea hardware. Dar dacă ceea ce folosești tu nu are nevoie să fie rulat înafara safe mode, atunci e ok. Totuși nu ești 100% safe. Există viruși ce pot rula în el. Eu unul zic să mergi normal. Dacă ești în stare să rulezi safe mode atunci trebuie să fi în stare să nu intri aiurea pe net să te virusezi. Eu am stat un an fără antivirus ca după să găsesc că eu chiar n-am avut 1 virus, teoretic...

| DavidoffUser a răspuns:

Te-a amenintat cineva de pe TPU de esti asa revoltat?