| Pikachu175 a întrebat:

Ce este Omegle? Trebuie sa ai neaparat cel putin 18 ani ca sa il folosesti? Voi il folositi? Cati ani aveti? big grin

3 răspunsuri:
| MasterGamer1995 a răspuns:

Omegle este un site pe care poate intra oricine oricand! Poti intalni oameni draguti, oameni care sa iti ragaie in fata apoi sa iti inchida sau paraziti de 90 de ani care se dau mari, sau oameni care nu stiu ce inseamna omegle +18(sunt 2)!
Da poti intra la ce varsta vrei, verisoara mea are 10 ani si a intrat.Eu am 19 si nu prea il folosesc!

| IoneeLaaaMaa a răspuns:

Omegle e un ''site'' unde pornesti web-ul si vezi tot felul de oameni, inclusiv mucosi de 15 anilaughing deci da, poti intra la cati ani vrei tu, e ca si skype doar ca sunt straini pe care nu ii cunosti. FUNDA?