| FakeAccount246 a întrebat:

Cum as putea muta aplicatiile si pozele din telefon pe cartela SD? Va rog ajutati-ma dau funda! Apropo, am telefon Samsung galaxy trend lite, daca va ajuta.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Pozele le ai deja in card.Se duc automat. Aplicatiile nu functioneaza corespunzator daca le muti in card. Cele care se pot muta.Dar pe majoritatea nu poti sa le muti.

2 răspunsuri:
| tiago a răspuns:

Eu mi-am luat aplicatia clean master de pe magazin play si cu ajutorul aluia am mutat tot ce am pe SD dar dario007 are dreptate ca dupa aia nu o sa iti mearga corespunzator aplicatiile

| vladmulcutan9 a răspuns:

Sincer...nu stiu daca poti! Si eu am incercat, dar o data mutate, aplicatiile trebuiesc instalate, altfel nu merg!