| BeatriceKnowles a întrebat:

Cum imi pot pune un mesaj, atunci cand nu pot/nu vreau sa raspund la telefon sa fie ceva gen: Buna, sunt "x". nu pot raspunde, lasa-ti mesaj, sau te sun eu? Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| pink07 a răspuns:

Daca esti in reteaua cosmote urmeaza pasii.
1) Suni la 1234
2)Apesi 150
3) ca raspunde cineva si va trebui sa te prezinti
4) ii vezi spune ca vrei sa beneficiezi de mesageria vocala apoi ea iti fa spune ce trebuie sa faci mai departe
succes draga mea:*

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ala se numeste robot / casuta vocala, poti sa-ti pui in functie de ce retea folosesti, vezi si tu care sunt optiunile aferente retelei din care faci parte.

Răspuns utilizator avertizat
| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Pai totusistraight face. Vodafone? Orange? telefon fix? ce anume?

| BeatriceKnowles explică:

@Brunetica :Cosmote si p telefonul meu MOBIL happy. :p