| anonim_4396 a întrebat:

CUm pot sa dezactivez timeline de pe facebook? E oribila setarea aia si nu mai pot sa scap de ea...

Răspuns Câştigător
| Ady3835 a răspuns:

Intra aici http://adypcsolution.blogspot.com poate lasi un com mersi:) vezi in sectiunea de tutoriale:)

| neluL a răspuns (pentru Ady3835):

- Mai spune-i si ca daca are Internet Explorer 8, 9 nu merge si sa nu mai instaleze degeaba Add-ons-ul
-Aplicatia nu se dezinstaleaza ->ea devine invizibila pentru ca nu este suportata de Internet Explorer 7 ->nu se vede.
Acelasi add-ons ruleaza si in google chrome.

| Ady3835 a răspuns (pentru neluL):

E suportata de Firefox si de Chrome.E de ajuns atata timp cat ai instalate browserele astea.Chrome e foarte bun

| neluL a răspuns (pentru Ady3835):

Add-ons-ul este suportat de mai multe browsere dar pentru Timeline este valabil cum am spus si mai sus doar daca ai maxim Internet Explorer 7.

| Ady3835 a răspuns (pentru neluL):

De asta ce mai zici >? http://www.timelineremove.com/ :))

| neluL a răspuns (pentru Ady3835):

NImic este buna dar este in proba! O stiu de saptamana trecuta de la o prezentare in wall street. Abia a fost lansata extensia si vad ca are buguri! Sa mai treaca 2 saptamani si e ok! Nu o recomand deocamdata.

24 răspunsuri:
| Ady3835 a răspuns:

Funda:?

| With0utName a răspuns (pentru Ady3835):

Si daca instalez moozila merge? Ca nu vreau sa-l instalez degeaba

| Ady3835 a răspuns (pentru With0utName):

100% va merge urmeaza pasii de acolo si sa vezi ca va merge.Va trebui sa instaleazi si user agent switcher si apoi sa il setezi din unelte.Am un video acolo.succes

| With0utName a răspuns (pentru Ady3835):

A mers...multumesc mult, dar pentru google chrome nu merge, stii cumva cum sa fac si pentru google chrome?

| Ady3835 a răspuns (pentru With0utName):

O sa revin cu un video si iti va fi mult mai usor! in 30 min asa e ok?

| With0utName a răspuns (pentru Ady3835):

Pentru google chrome?

| Ady3835 a răspuns (pentru With0utName):

Da

| Ady3835 a răspuns:

Aici e si mai simplu http://www.timelineremove.com/ Descarci extensia o instalezi si apoi intrii pe Facebook. mai simplu de atat nu se poate

| With0utName a răspuns (pentru Ady3835):

Multumesc, am sa incerc sa vad ce reusesc sa fac

| JustmeV a răspuns:

Nu cred ca se poate. Asta e noul facebook. Multi vor sa scape de timeline, da nu cred ca reuseschee hee.

| Ady3835 a răspuns (pentru JustmeV):

Se poate intra pe blog la minewinking

| JustmeV a răspuns (pentru Ady3835):

Buna treaba!winking

| Ady3835 a răspuns (pentru JustmeV):

Mersi.functioneaza da?

| JustmeV a răspuns:

Nu cred ca se poate. Asta e noul facebook. Multi vor sa scape de timeline, da nu cred ca reuseschee hee. Pana la urma toate conturile vor fi timelinewinking.

| FunkyLicious a răspuns:

Nu iti ia mai mult de 1 minut : intra aici si urmeaza instructiunile :* la mine a mers!

http://layouts-skins.com/layouts/fb_timeline_disabler.crx

| Dya2012Sophia a răspuns:

Hey, sa iti dau un sfat :
Numai intreba atat si bucurate cat mai poti, Facebook-ul se va inchide in Mai!

Si ca sa stii, nu mai poti sa stergi Timeline!

| Ady3835 a răspuns (pentru Dya2012Sophia):

Se poate stergewinking

| JustmeV a răspuns (pentru Dya2012Sophia):

De unde stii ca se va inchide in Mai? raised eyebrows

| Dya2012Sophia a răspuns (pentru JustmeV):

Pentru ca peste tot zice!