| denisaelenam a întrebat:

Cum pot sa NUmai primesc mesaje pe messenger daca nu sunt activa pe Facebook?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In dreapta sus exista o comanda "Setari". Acolo poti seta sa nu mai primesti mesaje. Cauta mai mult.

| NAT0 a răspuns:

Dezactivezi contul. Dar nu văd de ce ai face asta. Atâta timp când nu ești logată pe Facebook sau nu ai internetul pornit nu primești mesaje decât atunci când te loghezi pe Facebook și poate ai mesaje lăsate să le citești când intri, poți să blochezi respectivul user.
Seară bună.