| Scherimuvi a întrebat:

Hei TPU cum pun un video mai lung de 1 ora pe youtube stiti ca youTube are o limita de 15 minute max sa fie video dar sunt unii care uploadeaza si de 4 ore deci cum procedez. Funda

Răspuns Câştigător
| timilian90 a răspuns:

Uite asta merge! http://www.youtube.com/yt/creators/partner.html

5 răspunsuri:
| RememberTinKode a răspuns:

Nu mai poti acum, eu pot sa uploadez pana la 20 de ore dar am contul de 2 ani.

| timilian90 a răspuns:

Cu ceva timp in urma cei de la YouTube au marit limita de timp de la 10 la 15 minute. Odata cu aceasta modificare YouTube a eliminat si limita de 15 minute pentru utilizatorii trusted (cu vechime, care nu au avut probleme de copyright, etc.) http://img84.imageshack.us/img84/4738/youtubevideoslongerthan.png

Asadar eliminarea restrictiei de 15 minute este un mic cadou din partea YouTube pentru utilizatorii care au fost "simpatici"

O alta modalitate de a scapa de limita de 15 minute ar mai fi sa devi partener YouTube: http://www.youtube.c...rships_benefits (dar acest lucru nu este posibil daca nu ai creatii originale pe care vrei sa le postezi)

| Scherimuvi explică (pentru timilian90):

Eu am totul original nimic nu este copiat

| timilian90 a răspuns (pentru Scherimuvi):

Atnci intra pe link-ul care ti l-am dat si intra in parteneriat cu youtube! Mult succes! daca ti-am fost de folos, as fi recunoscator daca as primi funda!

| Scherimuvi explică (pentru timilian90):

Limkul tau nu este bun as dori sa mi-l trimiti printr-un mesaj si vei primi funda