| dinucristian2000 a întrebat:

dau funda! am nevoie de pareri. un baiat de aici de la mine vinde un psp 3004 modat la 3 milioane. imi da card de 2 gb nu stiu ce jocuri pe cd special si 16 jocuri instalate pe card imi da si husa la el si incarcator original. ce parere aveti despre psp 3004? este bun mai merita cumparat acum? funda!

1 răspuns:
| IseeVoices a răspuns:

Sincer nu prea mai merita cumparat pentru ca nu se mai scot jocuri si decat sa-l ti pe post de bibelou... Dar acum faci cum vrei daca iti face cu ochiul unul dintre jocurile de pe consola poti s-o iei dar in maxim 1 an te vei plictisi de ea.