| Maruuuca a întrebat:

Dau funda celui care imi da un link pentru. a downloada for free Adobe flash Player 10. 0 sau 10. 4 sau ceva pe acolo, da nu mai mult. >Mersi.big grin

Răspuns Câştigător
| mat31new a răspuns:

Http://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html#fp10.3

cum intri pe pagina in stanga scrie versiunea 10. 3 si te da mai jos pe pagina de unde il downloadezi

4 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Serios? Ti se pare o idee mai buna si mai eficienta sa intri pe TPU, sa pui o intrebare si sa astepti pana iti raspunde cineva decat sa intri pe Google, sa scrii Adobe Flash Player, sa intri pe primul site si sa apesi download?
Lenea combinata cu prostia noii generatii ma uimeste pe zi ce trece. Vai de capul nostru.

| Maruuuca explică (pentru CapitanuSemafor):

Brutus90 sa stii ca am cautat si nu am gasit. Dar oricum, se vede ce membru bun TPU estiphbbbbt!