| NutellaBunny a întrebat:

Dau Funda Pentru Cel Mai Bun raspuns! Mai demult am achizitionat un Ipod nou nout. Acesta avea bateria descarcata asa ca l-am bagat la incarcat, dar odata ce scot cablul de incarcat chiar daca acesta are bateria full se inchide si nu vrea sa se deschida. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| perladunarii a răspuns:

Salut, trebuie sa mergi cu el la un service, cel mai sigur si eficient, nu are rost sa incerci tot felul de prostii care il pot strica mai rau decat e!