| anonim_4396 a întrebat:

Am achizitionat de curand un Ipod NaNo (http://ziar.asii.ro/wp-content/uploads/2009/10/ipod-nano .jpg) si cand il incarc in calculator imi apare Charging aprox 30 de min. dupa care se opreste din incarcat.Imi apare bateria full dar cand scot incarcatorul mi se descarca pana la o liniuta.Nu stiu ce sa fac, l-am incarcat la computer/priza si nimic.LAFEL,Pls ajutor

Răspuns Câştigător
| asskickerr a răspuns:

Formateaza-i bateria : Lasa-l sa se incarce in jur de 5 ore, dupa foloseste-l pana se consuma de tot, pana nu mai merge pornit. Si dupa lasa-l inca 5 ore la incarcat. Ar trebui sa mearga.