| mitza2011 a întrebat:

Sall am un Ipod 8Gb si mi sa termimnat bateria si l-am bagat acasa la incarcat la usb mi-a aprut insigna de la Apple si apoi mi-a aparut un cd si un cablu de date si scrie itunes si nu se deschide cine ma poate ajuta astept raspuns pe id kimi_tuca08

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

TREBUIE să ai instalat iTunes de la Apple, ar fi trebuit să ai şi CD de instalare ( când l-ai cumpărat ).

Dacă ai Cd, introdu-l în calculator şi instalează de pe el ( fără să ai conectat Ipod-ul ).

Dacă nu, atunci descarcă-l de pe pagina oficială.