| En3Rgi a întrebat:

De la un timp nu imi mai merge wifi-u.De acu 3 zile nu stiu ce am facut dar cand incerc sa ma conectez la wifi-u meu de acasa nu ma lasa.Nu stiu de ce.Prima oara am crezut ca e de la rooter dar dupa am fost la munte si acolo am gasit net fara parola si acolo am putut sa ma conectez.Dar cand incercam sa intru pe youtube sau googleplay zicea ca nu sunt conectat desi eu eram.Mentionez ca pana acum am putut sa intru fara probleme si sa ma uit la videoclipuri sau sa downloadez jocuri.Va rog ajutati-ma daca stiti ce are.

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

Vezi ca e din softul telefonului.
Dai revenire la setarile din fabrica la telefon si iti va functiona din nou.

| En3Rgi explică (pentru Gabi05):

Mersi mult esti cel mai tare!

4 răspunsuri:
| Osirius a răspuns:

Reset la router, te-ai gandit sa-i dai?

| khwewljewew a răspuns:

Dai reset la router big grin

| En3Rgi explică (pentru khwewljewew):

Ori nu sti sa citesti TOT ori...