| didoyeneas a întrebat:

Hei tpu..De vreo 3 zile am o problema cu Yahoo Messenger..cand dau sa ma loghez..imi zice "We cant` sing you in to Yahoo Messenger. There might be a problem wit your internet connection.Make sure your computer si connecter to the internet.Click trubleshoot to begin a serie of tests to try diagnose the connection problem."..Nu merge nici-cum, deja e enervant..am inst din nou messul..am inst altu`..si tot nu merge., ce sa-i facangry!?

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Salut!
Foarte simplu, tot ce trebuie sa faci e sa setezi data si ora corecta, dand click pe ceasul din bara, fixezi ora si data corecta, apoi dai restart dupa si o poti intra pe mess, o sa scapi de toate erorile.
Bafta!

9 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Asta mai apare cand ti se blocheaza contul am patit si eu nu ai ce face decat sa iti faci alt ID.
Funda?

| MeridaOcean a răspuns:

Iti spune ca nu esti conectat la internet(cred ca ti s-a oprit).

| Differentx13 a răspuns:

E din cauza conecțiunii de la internet. Încearcă aici http://www.ebuddy.com/.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand patesc asa intru pe Mail si dupa ce inchid merge! Dar daca nu merge nici asa poti vorbii de pe Mail!

| didoyeneas explică (pentru VladPetcu):

Nu merge nici-un cont!

| didoyeneas explică (pentru MeridaOcean):

Stiu draga ce spune.dar sunt p net..cum sa nu fiu conectat la internetlaughing?

| WhiteCobra a răspuns:

Trebuie sa iti schimbi parola crede-ma ca mi s-a intamplat de vreo 3-4 ori si a mers.

FunDa?

| didoyeneas explică (pentru tteo92):

Tteo92,poti sa bagi id-u meu in lista did0yeneas..sa te intreb ceva!?

| tteo92 a răspuns (pentru didoyeneas):

Inseamna ca ti-a mers, daca ai intrat pe mess.