| PopaLarisaAlina a întrebat:

Hei TPU.
Deeci..Acum câteva zile mi-am instalat o aplicație pe telefon (Android) și de atunci, continuu îmi apare sus la notificări "Se pregătește cardul SD (Se verifică erorile)" sau "Card SD extras", fără să fac eu nimic.
-Ce pot să fac să nu mai apară?- Fundă.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai rapid cauti aplicatia ce doar ai instalat-o si banuiesti ca e din cauza ei problema asta si o dezinstalezi. Setari-aplicatii, cauti acea aplicatie si dai dezinstalare. Daca nu scapi nici asa de problem a, scoti sd-cardul si dai reset din fabrica.

1 răspuns: