| marylaza13 a întrebat:

happy Este o medota de a face un site gratis? Vreau cu.com,.net,.eu,.ro etc. nu vreau sub-domain gen co.vu, com.eu etc. Ajutor va rog? big grinDD
FUNDAAA

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Exista si domenii gratuite gen.tk.ml.ga.cf sau.gq

Iti faci un cont pe freenom.com si iti inregistrezi un domeniu gratuit.

Domeniile gen.com.eu.ro. info etc nu sunt gratuite.

| marylaza13 explică (pentru Intruder19):

Si cum fac un site cu freenom? Am domeniu, si ce fac? cand il pun in browser zice ca nu exista

| Intruder19 a răspuns (pentru marylaza13):

Hosting iti cauti in alta parte de pe freenom iti iei decat domeniul si ii bagi ns-urile hostului.

Iti faci un site pe 000webhost.com si iti parchezi domeniul pe hostul tau.

Răspuns utilizator avertizat