| bєαυтιƒυℓ a întrebat:

Eu am Samsung Galaxy S4 si pana acum mergea sa fac screenshot (captura la ecran) prin apasarea concomitenta a butonului din mijloc si a celui de inchidere din dreapta, lateral.Dar azi am observat ca nu mai functioneaza si nu am nici cea mai vaga idee de ce.Ar putea fi vreo problema de la setari sau. ceva? Am descarcat si o aplicatie, Screenshot Easy dar tot nu functioneaza si nu stiu ce as putea sa mai fac.Va rog sa ma ajutati daca stiti, ofer

1 răspuns:
| fluturas10 a răspuns:

Incearca si cealalta metoda : glisarea cu palma ..http://www.ilovesamsung.ro/......ng-galaxy/