| deepHidDen243 a întrebat:

Imi poate da si mie cineva un program de modificat vocea? Dar, asa...sa fie credibil! Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| emmaemilia a răspuns:

Voice Changer
si mai vezi pe site-ul asta:...le-female/

| deepHidDen243 explică (pentru emmaemilia):

Dar ..am o problema! Eu sunt pe tableta, si de fiecare data cand descarc acest program imi apare o fereastra cu,,?,, si,,...,, si scris ciudat, o alta limba! Nu apare de loc cum ar trebui sa fie programul! Se poate pe tableta sa se descarge astea, sau trebuie anumite programe descarcate pentru a putea sa imi mearga voice changer? Habar nu am, daca se poate sau nu!

1 răspuns: