| Tbx_adda_1981 a întrebat:

Hei...TPU..In curand o sa fie ziua mea..si vreau sa-mi iau telefon..Credeti ca Huawei G6608 e bun? Asa el e dragut...Dar e si de calitate? Dau fundita..SI vot celui mai bun raspunshappylove struckScuze de categorie dar e cea mai accesatahappy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani si sa ai noroc de el.

| eduardpuiu93 a răspuns:

NU as avea incredere in toate firmele chinezesti necunoscute. Am avut candva G-tide ( o firma necunoscuta ) si avea belele cu difuzorul. Nu iti recomand sa incerci Huawei.

| marianyonutz93 a răspuns:

Am observat ca Huawei G6608 seamana putin cu Nokia E71, eu cred ca mai bine ti-ai lua un Nokia sunt mai rezistente si mai bune, acum depinde si de ce vrei tu. Bafta

| Tbx_adda_1981 explică (pentru marianyonutz93):

Referitor la Nokia Telefoanele nu's binebatting eyelashesSau nasparlit de totwinking

| marianyonutz93 a răspuns (pentru Tbx_adda_1981):

Eu nu cred ca Nokia lumia 800 e nasparlit sau E71 sunt foarte bune, daca nu vrei iti recomand Samsung care sunt foarte rezistente, Galaxy Y de exemplu