| LaMLaMlaMa a întrebat:

iPhone-ul meu nu are imagine la meniu.Am dat in Configurari pe Fundal setati fundal dar nimic. Ce trebuie sa fac? Plsss help.

5 răspunsuri:
| SorineXuS a răspuns:

Cand vizualizezi o poza, ai in stanga jos un buton cu o sageata, apasa-l. ultima optiune de jos.in engleza e "use as wallpaper"

| LaMLaMlaMa explică (pentru SorineXuS):

Maaaai...Pai asta si fac si nu rezolv nimic.Imi apare doar la inceput atunci la butonu ila de deblocare.Nu si la meniu.Ma iei de proasta, nu? Nee...Nu-ti iese.Am 10 ani!

| SorineXuS a răspuns (pentru LaMLaMlaMa):

happy "set home screen" ai asa ceva acolo sigur, tu selectezi doar "set lock screen"! eu nu te iau de proasta dar sincer cam esti

| LaMLaMlaMa explică (pentru SorineXuS):

Eu am iPhone-ul in romana.Iar cand dau pe o imagine, imi scrie acolo doar seteaza fundal. Apas si...Nimic.

| LaMLaMlaMa explică (pentru SorineXuS):

Aveam iPhone-ul de la Orange, cu un iOS la care nu puteam sa pun imagine la meniu.Dar mi-am dus iPhone-ul la decodat iar acum are iOS 5.