Întrebare recomandată | zuzu_6188 a întrebat:

Hei TPU, ma gandeam sa-mi cumpar niste casti wireless.In general,le-as prefera pe cele cu fir,dar mereu mi se rupe jack-ul de la ele,oricum cine a avut casti wireless poate sa-mi spuna daca sunt mai bune din punct de vedere calitativ,sau daca se strica mai repede si chestii de genu'.
Inca un lucru, cum stiti ca o pereche de gasti sunt de buna clitate, ma refer dupa ce criterii cumparati casti?
Cel mai bun raspuns primeste fundita X3
Have a nice day happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru mine sunt foarte bune! Eu folosesc Logitech ClearChat
http://www.techgadgets.in/......-at-cebit/
Au autonomie de cca 10 metri fata de dispozitiv si bateria te tine cca 6 ore dupa care le incarci 30 min. Au noise reduction ->fara zgomot de fond.
Caracteristici ar fi ->
-Raspuns in frecventa, incepand de la 12Hz ->in sus (23. 5kHz e OK)
-Impedanta nominala daca gasesti la 32 Ohms sunt super OK (e bun si la 16 Ohms)
-Sensibilitate, cat mai multi decibeli (peste 120 DB ar fi OK)
-Putere maxima incepand de la 15 mW in sus.
Have a crazy day!

| zuzu_6188 explică (pentru neluL):

Mersi mult big grin
you also have a crazy day X3

| neluL a răspuns (pentru zuzu_6188):

Cu placere! bye, bye wave