| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU ♥! Nu stiu daca ati observat si voi, dar s-a schimbat o chestie la youtube.
Link : http://dl.transfer.ro/transfer_ro-18jul-b51dd8e3e7.zip

Ma refer la acele chestii cu "Pause"; "Stop"; "Replay"/"Play" care au disparut. Pot face cumva sa-mi reapara?
Nu-mi place noua infatisare a youtube-ul din acel punct de vedere.
Ofer funda si vot. Multumesc >. Have a nice day ♥! :)

2 răspunsuri:
| MrRava13 a răspuns:

Din pacate nu, mie unul chiar mi-e dor de vechiul buton de subscribe, cel galben, sau inca mai tin minte ca vechiul youtube era fara reclame si nu se dadeau likeuri si dislikeuri si dadea cu stelute... funda?

| kate68 a răspuns (pentru MrRava13):

Eu nu vorbeam de Like-uri si Dislike-uri. Ca alea imi plac si inca le am, eu ma refer la ce arata in poza de pe link. daca ai fi incercat sa dai click pe elwinking