| ralukutza23 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu o problema de pe Facebook? Cum pot adauga pe cineva sa fie administrator la o pagina? Dau funda! Va rog sa raspundeti!

Răspuns Câştigător
| iflirius a răspuns:

E foarte simplu. Daila editează pagina, apoi Manage Admin Roles, si îți va apărea ceva unde să scrii numele persoanei pe care vrei s-o pui admin, apoi selectezi ce vrei să fie. (Manager, Content creator etc)

| ralukutza23 explică (pentru iflirius):

Explicatiile tale au fost amanuntite si m-au ajutat char meriti funda!

2 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Scrie undeva in coltul de sus Paginei tale
"Administratori:"
Sau scrie "Adauga administrator"