| roIntrebari a întrebat:

Mi.am cumparat un router nou, l.am instalat pe site ul de la tp.link si in continuare imi apare con3ctat dar fara conexiune la internet.Ma puteti ajuta

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

AI setat datele conexiunii PPPoE cu valorile scrise pe hârtiile (sau documentele electronice) primite de la operatorul de cablu?

| untu a răspuns:

De unde l-ati cumparat un router nou? Daca v-ati abonat de la o firma respectiva de renume, ar trebui sa ai in custodie gratuita un router nou si tehnicianul va va instala si va face o conectiune gratuita cu internetul.