| andreeas00ss a întrebat:

Buna TPU.Tocmai mi.am cumparat un router si pentru ca nu am modem l.am conectat la calculator, l.am instalat si totul parea in regula insa desi numele wifiului imi apare si ma pot conecta cu parola ( apare ca am semnal full )nu merge nici pe telefon nici pe lepton si nici internetul pe calculator.Nu imi pot da seama de ce, ce am facut gresit?

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Iti poti da seama ca ai facut ceva gresit deoarece nu merge laughing Introdu iar CD-ul de instalare si urmeaza iar acei pasi. Ceva ai gresit. Sau poate e de la internet. Vorbeste cu cei de la firma ta de net.