| qwerty101010 a întrebat:

mi-am instalat windows-ul de curand si vreau sa scot pe desktop "my computer", "control panel", "recycle bin", dar fara sa fie shortcut. inainte stiam sa fac asta, dar am uitat. heelp. cel mai bun raspuns primeste funda. multumesc anticipat >big grin

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Intri in start menu -> click dreapta pe my computer, my documents sau control pannel si dai show on desktop. Recycle bin e by default pe desktop.

| qwerty101010 explică:

Am windows 8.

| Alyra a răspuns:

E my computer în meniul "sart"?
Dacă da, atunci click dreapta pe bara de start, properties, start menu, classic start menu. O să apară my computer pe ecran.

| Lavvvo a răspuns:

Eu stiu sa elimin toate casutele. sad