Întrebare recomandată | Sexitalk a întrebat:

Pe ce as putea partaja un clip de 38 minute? Pe whatsapp de exemplu nu îmi merge sa-l trimit pe tot, mi-l taie. Please help!

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pe ceva cum e wetransfer sau mega.nz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtube...îl trimiți pe privat. N-am încercat niciodată, dar ar trebui să meargă.

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Cel mai bine, il poti partaja prin bluetooth, asta ar fi cea mai usoara varianta, dar, il poti trimite si prin google drive, spre exemplu, noi, la scoala asa facem, iar cel caruia il trimiti va primi o instiintare daca nu ma insel pe mail.

| Emengir a răspuns:

Google Drive, il incarci acolo si generezi un link sau WeTransfer.

| Pandelea_Micky_1998 a răspuns:

Salut! Daca ai videoclipul pe telefon descarca ti de pe store (google photos) dupa ce il descarci intri in aplicatie te conectezi cu contul google si dai backup la video si poze si se salveaza acolo

| Alin1245 a răspuns:

Încearcă să-l postezi pe Youtube și pune confidențialitatea "nelistat" și trimite linkul videoclipului pietenului tău. Sau îl poți încărca pe google drive și trimite linkul videoclipului prietenului tău, iar el să-l descarce de acolo. Dacă nu vrei nici așa, bluetooth este cea mai bună soluție.