| andry98 a întrebat:

Pentru a pune niste muzica pe un HTC (Desire X) prin cablu de date, am nevoie de vreun program anume? De exemplu pentru un telefon Samsung aveam nevoie de "Samsung kies". Multumesc anticipat. Funda!happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, nu ai nevoie de vreoun program si nici la Samsung nu este neaparat.
Tot ce trebuie sa faci este sa conectezi telefonul la calculator printr-un cablu usb sau alt cablu daca este posibil iar modul telefonului sa fie pe media player. Nu ma pricep la HTC dar la Samsung se poate seta modul din setari / telefon / pc connections / media player. Poate ai si optiunea "Intreabama la conectare".

| Ruxy5 a răspuns:

Nu ai nevoie de nici un program! Da-mi funda sau raspuns castigator!