| anonim_4396 a întrebat:

Sal.Am un telefon Samsung SGH-ZV10 la mana a doua am cablu de date dar nu stiu cum sa bag muzica in el si poze am nevoie de ceva program daca da de ce program am nevoie?

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Salut,ai nevoie de un program daca nu ai card de memorie si anume ai nevoie de PC SUITE...O zi faina!

| Alberto97 a răspuns (pentru Predator30):

O sa incerc daca o sa mearga iti dau funda

| Predator30 a răspuns (pentru Alberto97):

Ok,stai linistit ca nu e musai sa imi dai funda, eu vreau sa te ajut sa reusesti sa il faci...eu asa stiu ca merge cu Pc suite.

5 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Multumesc de funda vad ca te-a ajutat ceea ce ti-am spus...O zi buna!

| Alberto97 a răspuns (pentru Predator30):

Cat de cat plus ca am chemat un prieten care ma m-ai ajutat si el

| BalonnasheDeSapun a răspuns:

Sa iti dau un sfat, eu mi-am pus muzica cu cablul de transfer si am platit... nu incerca