| Annll a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu ceva? Nu imi mai merge la laptop butonul de click dreapta. Imi functioneaza clic dreapta, pot sa misc sageata pe ecra, totul este in regula, dar cand vreau sa deschid o aplicatie folosind click stnga numai mergestraight face Ce as putea sa fac?

p.s: nu ma puneti sa dezasamblez laptopul canu ma pricep x_X

Răspuns Câştigător
| JockerStoica a răspuns:

Nu stiu sincer ce sa-ti spun, dar daca ai un prieten care se pricepe sau cunosti pe cineva ai putea sa iei laptopul si sa te duci la el sa desluseasca problema.

4 răspunsuri:
| al3xtheb3st a răspuns:

Foloseste tapul sau cumparati mouse

P.S Tapul touchpadul cand il apesi

| lăngătinemereu a răspuns:

Iati un mouse nou asa s-a intamplat si la mine si eu am laptop cum se numeste al tau al meu TOSHIBA

| HinaOnBike a răspuns:

S-a stricat mousul.Cumpara altul sau du-l la reparat.Alta solutie nu cred ca e.
Bafta!