| Corina_6907 a întrebat:

Hei TPU happy. Recent, bluetooth`ul din laptopul meu s-a cam stricat.adica atunci cand deschid casuta sa trimit poze sau muzica, imi spune ca "windows was unable to transfer some files". Si nu stiu ce sa facthinking help me please?straight face Funda.

Răspuns Câştigător
| Motivator a răspuns:

Buna Corina,
Recomandarea mea este sa achizitionezi un adaptor bluetooth extern de genu: http://www.okazii.ro/catalog/54891774/adaptor-bluetooth-usb.html care are exact aceeasi functie cu unul intern normal. In plus il poti folosi si la PC-uri! Sper ca ti-am fost de folos! O zi faina!

2 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Buna. Pentru inceput dezinstaleaza driverul bluetooth si reinstaleaza-l din nou dupa ce restartezi PC. Ce windows ai? Cumva Windows 7?

| necdannec a răspuns:

Mai Corina. Dispozitivul tau ori merge ori nu, nu exista ca s-a cam tricat. Si erooare in sine iti zice ca windowsul nu poate sa transfere. Fa ce a scris "Parintele" si mai discutam.