| PuUfiy a întrebat:

Buna am o problema cand vreau sa transfer ceva de pe pc pe telefob prin bluetooth nu merge imi zice asa ( windows was unable to transfer some files, An attempt eas made to access a socket in a way forbidden by its access permissions) nu stiu dc zice asa pentru ca daca incerc sa transfer pe alt telefon merge numai la mine face asa si cand vreau sa transfer de pe telefon la mine pe pc merge dar invers nu.......va rog ziceti-mi care este problema dau fundita

1 răspuns:
| Bibbi1912 a răspuns:

Pai daca ai cablu USB il conectezi la unitate sau la laptop si iti bagi cardul telefonului acolo. Daca nu. nu stiu ce sa faci.