| Anonimacereajutor a întrebat:

Hei tpu...revin cu o alta intrebare
Cand vrea cineva sa ma caute pe facebook nu ma gaseste...
din ce cauza credeti ca este?

4 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Pot fi mai multe cauze insa depinde de caz:e posibil sa mai fie persoane cu acelasi nume pe facebook, care apar inaintea ta, poti fi blocata de acea persoana in cazul in care ai avut-o la prieteni.

| Axys a răspuns:

Buna! cu siguranta nu a scris corect numele tau de pe Facebook mai bine cauta tu acea persoanawinkingde care zici tu happy

| Lolităăăă a răspuns:

Poate nu te-ai conectat cu emai-lu

| Anonimacereajutor explică:

Chiar eu mi-am facut alt cont sa vad daca ma gasesc si nu ma gasesc numele il scriu corect oare sa fie de la ei sau de la mine din laptop?