| ღAndréeღ a întrebat:

Hei TPU :-s. De ceva zile nu imi mai merge mess`u I don't want to see. Deschid aplicatia si imi scrie "Yahoo! Messenger has stopped working". Nu stiu ce sa fac I don't want to see. L-am dezinstalat si am instalat altul, acelasi rezultat straight face. Help mee! puppy dog eyes Urgent! Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| SzbInfinite a răspuns:

Şi eu am păţit aşa. Eu am instalat o versiune mai veche şi a mers. Altfel, ca să meargă cel nou a trebuit să reinstalez sistemul. http://www.oldversion.com/windows/yahoo-messenger/
Poţi să încerci şi asta:
http://help.yahoo.com/......?/kb/index
Succes; o3

5 răspunsuri:
| justyoung9 a răspuns:

Probabil a fost o eroare de server sau de configurare, insa mai incearca inca o data sa-l reinstalezi

| ღAndréeღ explică (pentru justyoung9):

Am incercat de trei ori sad.

| justyoung9 a răspuns (pentru ღAndréeღ):

Probabil ca sistemul tau de configurare, windows-ul nu se potriveste cu ultima versiune de messneger, incearca una mai veche

| ღAndréeღ explică (pentru justyoung9):

Pana acum am avut messenger 11.5 si mergea perfect. De doua zile nu imi mai merge :-s

| justyoung9 a răspuns (pentru ღAndréeღ):

Instaleaza atunci varianta anterioara