| Andreea213 a întrebat:

Hei, TPU! Stie cineva un program de editat poze (pe calculator sau telefon) cu care se pot estompa unele parti din imagine?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Foşoseste GIMP
Este gratuit si poti face foarte multe prelucrari si efecte, doar fantezie sa ai...

| Andreea213 explică (pentru Bula):

Aveam Gimp, dar l-am dezinstalat pentru ca mi se parea ca nu e bun deloc, dar daca poate sa estompeze o parte din imagine este tot ce imi doresc, cu toate ca nu am vazut acea functie. multumesc mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai utilizat este Photoshop!

| Deliiiia a răspuns:

Poti cu Photoshop, de la cs5 extended mai departe.

| ălkjmhgf a răspuns:

Încearcă cu PhotoScape, e ușor de folosit.

| premierevideo a răspuns:

Adobe Photoshop. Poti face orice.