| gago a întrebat:

as vrea sa stiu si eu ce s-a intamplat,deci:

ieri, ascultam muzica....totul era ok dar seara dintr-o data nu s-a mai auzit nimic thinking atunci cand facea figuri sunetul se tot blocau si videoclipurile de pe ytb, mergeau 4-5-6 secunde, se opreau....trebuia sa dau mai in spate sa mearga dar tot asa facea, si acum cand am aprins pc-ul vad ca nu mi se mai aprinde boxa thinking nici beculetul thinking oare s-a ars?thinking

dc s-a intamplat asta?

ce boxe imi recomandati?thinking

funda+vot

1 răspuns:
| Ana_4223 a răspuns:

Cel mai sigur este ca ti s-au ars
Mai multe motive pentru care ti s-a intamplat pot fi:
1. Volumul era dat foarte tare si tis-au ars deodata
2.Ti s-au ars deoarece le ai de mult timp si s-au uzat.
3.Se mai intampla uneori asa deodata saa ti se arda asa am patit
4.Iti recomand boxele Genius sunt de buna calitate sau Logitech