| BMTHMada a întrebat:

Tocmai mi-am facut un blog.si vreau sa pun un chat in deapta paginii nu in mijlocul ei si nu stiu cum.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Adresa unde pot vedea blog-ul ca sa vad cum merge si sa zic ce este de facut. Nu are o adresa de internet?

5 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Pe ce platforma si o adresa ca sa te pot ajuta.

| BMTHMada explică (pentru MeConstantine):

Adicalaughing?

| MeConstantine a răspuns (pentru BMTHMada):

Deci esti noua la asta, Imi trebuie drept de admin ca sa pot modifica, dar in principiu codul de chat trebuie inserat pe bara din laterala. Nu este greu, doar trebuie sa-l iau de acolo si sa-l pun in parte cealalta. Daca doresti imi poti da mesaj cu datele contului tau sa intru sa le fac sau ma poti face admin sa le fac pe id constantin. tatucu@gmail.com ma inviti pe bloG. Cum alegi?

| MeConstantine a răspuns (pentru BMTHMada):

Http://chatwing.com/ recomand cu caldura sa folosesti ca iti stocheaza si mesajele pe server si utilizatorii se pot loga si cu facebook :) e mai profi decat ce folosesti tu

| MeConstantine a răspuns (pentru BMTHMada):

Adresa unde pot vedea blog-ul ca sa vad cum merge si sa zic ce este de facut. Nu are o adresa de internet?