| MrsVamp a întrebat:

Va las un videoclip mai jos. In legatura cu el, voiam sa va intreb daca stiti cumva cum a filmat. Eu banuiesc ca, cu o camera normala, dar cum a facut sa fie deasupra paginii, cu un trepied sau cum?

https://www.youtube.com/watch?v=fjNP0V2fnMQ

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, a folosit un trepied cu stabilizare in picioare si cap fluid.
Luminile nu au fost prea bine alese, uneori imaginea e invizibila, dar in rest pot sa zic ca a facut o treaba profesionista.

2 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

A folosit un trepied pe care l-a pus intre ei si cu o camera normala.

| ascultarica a răspuns:

Iti dai seama ca filma cineva de sus(o persoana)