| BMTHMada a întrebat:

Va rog sa nu o luati in nume de rau.Mi s-a furat o pagina de facebook ....si stiu cine este.Si as vrea sa-i sparg contul acelui baiat care a furat-o...Stie cineva un site sau un program?
Funda si vot!

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu ai cum.Chestiile astea cu mi s-o spart parola de messenger sau altele nu există. Există în schimb programe care îți fură tot ce ai tastat în pc și anume keylogger-ele.Deci ca s-o recuperezi trebuie să îi faci cadou o poză în care să incluzi așă ceva, probavbil așa ai luat și tu keylogger-ul ce ți-o trimis parolele și tot ce sa-i tastat persoanei respective
Recomand o devirusare cum trebuie și să îți schimbi urgent toate parolele, dar asta după devirusare.Așa vei știi că nu îți vor mai fi furate și altele(în czul în care nu ai pățit-o deja). Succes

| Juleuuss a răspuns:

Reclamează-l!

| marian_3880 a răspuns:

Numai daca esti hacher!

| GEOsiDEEALOVE a răspuns:

Poi intra pe ID de pe care ai facut pagina aia de Facebook si vezi ca arata parola cea noua pe care a pus-o cel/cea care ti-a furat pagina ...si asa poti sa iti ei pagina inapoiwinking bafta!

| Golan_Mic_Un_1989 a răspuns:

Nu exista asa ceva Absolut toate sunt keyllogere ( Un program care iti fura tie contul) deci nu incerca sa spargi contul.