| Blblblblblbl24174 a întrebat:

Voi ce ati alege intre Nokia lumia 735 si Nokia lumia 830? Dau funda celui mai bun raspuns. urgent

Răspuns Câştigător
| Bogdy2k a răspuns:

Nokia 830 are un plus de 0.3" la display, o memorie interna de 16 GB fata de cei 8 a lui 735, un aspect mai rafinat cel putin spatele, o camera superioara 10 MPX fata de cei 6.7 a lui 735. Dar fara sa neglijez si Nokia Lumia 735 acesta vine cu un display putin mai bun OLED (densitatea pixelilor 312) fata de cel IPS LCD de pe Lumia 830 (densitatea pixelilor 294), dar aceasta nu este o diferenta mare. Acum depinde si de gusturile tale, Lumia 735 este mai mic, mai compact, iar 830 are unele chestii PUTIN superioare si ecranul putin mai mare. Eu as merge pe Lumia 830.

| Blblblblblbl24174 explică (pentru Bogdy2k):

Multumesc, primesti fundita :*

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nici unul.Ambele îs la fel de proaste deoarece sunt făcute în parteneriat cu Microsoft. Dacă tot vrei un telefon decent încearcă așa ceva:
http://www.bq.com/gb/products/aquaris-e4-5.html
Succes