| yonymadaful a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un iphone 6 replica si as vrea cateva pareri. daca merita sau nu sa il cumpar. Sunt constienta ca nu va functiona perfect. vreau sa stiu doar daca navigheaza bine pe net si daca aspectul e asemanator

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU-ţi recomand să cumperi "replica" ( fie şi "1:1 replica identica, cu originalul" a ) nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...

NU vă mai "aruncaţi" banii degeaba!

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

La aspect e la fel. Dar cât despre navigare pe net o să fie o problemă că unele replici nu au wi-fi.

| RobertMoon a răspuns:

Iphone 6 replică are android 4.4.2 și interfață de iOS și e aiurea când deșchizi appsotre să ți se deschidă google play, mie nu m-ar place, acum faci cum vrei, în rest arăta la fel, doar ca e mai puțin performant.

| BogdanDediu a răspuns:

E nasol rau deci in primul rand nu are IOS ci are android internetul merge prafff altceva nu stiu ce sa mai spun dar nu recomand!