| lucyaan983 a întrebat:

As vrea sa imi iau si eu un smartphone la abonament la Cosmote. Ce parere aveti? Samsung Galaxy S Duos sau Allview P5 Quad?

Răspuns Câştigător
| loverboy2101 a răspuns:

Dupa mine un p5 quad ar fi o alegere mai buna.In primulr and este quad core si la o rezolutie de 240 densitatea pixelilor obtii o performanta crescuta.Meniul are putin lag dar se poate rezolva cu un launcher

6 răspunsuri:
| Carmy21 a răspuns:

Buna!
Samsung,clar! Allview e o firma de. sa nu spun cum, crede-ma! Nu sunt bune telefoanele.

| loverboy2101 a răspuns (pentru Carmy21):

De unde stii tu asta?

| Carmy21 a răspuns (pentru loverboy2101):

Samsung e mult mai bun decat Allview, dar acum este alegerea ta ce telefon iti iei.

| justflo2009 a răspuns:

Dupa mine p5 tinand cont de dual sim si de toata configuratia
uite aici un rewiew
https://sites.google.com/site/ofertalaptopuri/smatphone/allview/p5-quad

| AAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLEEEE a răspuns:

Allview P5 Quad

| lucyaan983 explică:

Gata, m-am hotarat. Mi-am luat Allview P5 Quad. Multumesc pentru raspunsuri!