| Cuupcake a întrebat:

Hei! Va rog mult sa ma ajutatipuppy dog eyes
Am un laptop Acer ASPIRE 5732Z,si daca ii scot incarcatorul,se inchide:-s
Si,cand e la incarcat,la baterie imi spune: plugged in,not charging[acumulatorul e introdus,dar nu se incarca]
Va rog mult, ajutati-mapuppy dog eyes As vrea sa-l duc la reparat,dar poate e o problema minora,i-am si scos bateria, dar in zadar.:-

Răspuns Câştigător
| 14andrei1990 a răspuns:

Cred ca ti s-a terminat bateria adica nu mai poate sta incarcata numai cel putin 5-10 minute cel mult. te sfatuiesc sa imprumuti o baterie de laptop si sa o incerci altfel problema vine de la incarcator incearcale pe amandoua... spor