| Anonima568 a întrebat:

Hei. vreau sa fac curat in disc C. am auzi ca trebuie sa dau click dreapta pe c >- properties si dupa aia disk cleanup. Ce se va intampla? adica. se va sterge tot din C?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| GamerBoy479 a răspuns:

NU doar catva eu ati recomand sa intri in c/user/username/Appdata/local/temp
sau c/user/username/Appdata/locallow
Sper ca te-am ajutat happy daca faci ce zici tu o sa stearga vre o doi mega poate o sa sterga mai mult de aici iti spun pe experienta mea ca si acum stau cu 500 de mega pe c si nu mai am de unde sterge si am o groaza de prograge si jocuri si nu vreau sa le dezinstalez dar incerca cu asta pe mine m-a ajutat succes!