| Andrei_Stefan_1999 a întrebat:

Ce se intampla daca dai click dreapta pe Local Disk C, apoi proprietati, si dupa care Dick Cleanup.

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Disk Cleanup este o functie a windows-ului care te ajuta sa imbunatatesti performanta calculatorului prin eliminarea fisierelor inutile ale sistemului de operare.

Exemple fisiere inutile: Continutul din Recycle Bin (daca exista), cache-ul browser-ului etc.

| shegyi a răspuns:

Nu stiu nimic...

| anonim9900 a răspuns:

E posibil sa stergi windows-ul sau depinde unde il ai instalat daca e in D stergi doar folderele daca e in C stergi windows-ul

| Solutionistul a răspuns (pentru anonim9900):

Habar nu ai pe ce lume traiesti

| anonim9900 a răspuns (pentru Solutionistul):

laughing)))

| Sti77l3r a răspuns:

Corect. findca si dupa denumire. cureti discul adica sterge totwinking